Centrum voor Ondersteuning















Boven v.l.n.r. Marieke de Jong (tot 1-9-2019), Pauly Rollema, Caroline Voets
Onder v.l.n.r. Wilma Haverkate, Annemiek Nanninga, Els Hegemans, Leontien van der Leeden (tot 1-10-2019).
Linda Bras (staat niet op deze foto)

        

Linda Bras                                       l.bras@swvrijnstreek.nl
Wilma Haverkate                           w.haverkate@swvrijnstreek.nl
Els Hegemans                                e.hegemans@swvrijnstreek.nl
Annemieke Nanninga                   a.nanninga@swvrijnstreek.nl
Pauly Rollema                                p.rollema@swvrijnstreek.nl
Caroline Voets                                c.voets@swvrijnstreek.nl
 
 
Centrum voor Ondersteuning

Vanuit het CvO worden diverse arrangementen verzorgd. De 6 uitvoerende medewerkers worden allen voor 1 of meer arrangementen in het basisonderwijs ingezet. Zij zijn op afroep beschikbaar voor de scholen in ons SWV en ondersteunen kinderen en/of leerkrachten of begeleiden (moeilijke) trajecten; bijv. van SBO of SO.
Algemeen telefoonnummer: 0172-418759 (Secretariaat SWV)  

Leiding Centrum voor Ondersteuning
De leiding van het centrum voor Ondersteuning is in handen van Marko Hermeler (m.hermeler@swvrijnstreek.nl)
 
Secretariaat Centrum voor Ondersteuning
Astrid den Outer is secretaresse van het CvO (a.outer@swvrijnstreek.nl).    

Zie voor meer informatie http://www.swvrijnstreek.nl/ondersteuningsarrangementen